Archiwum koncertów Nasiona // 2008-2015
1 marca 2008
20:00
Polska
Świat

 

The Shipyard
2016-01-15 Piwnica Kulturalna, Kwidzyn
2016-01-16 Makulatura, Malbork

 
Szelest Spadająych Papierków
2015-12-29 Klub Ucho, Gdynia

 
Mordy
2015-12-26 Klub Ucho, Gdynia (Metropolia jest Okey)


Sam-Sveerg
2015-12-11 Stary Maneż, Gdańsk (Little Festival)


SpaceFest! 2015
2015-12-04/05 Klub Żak, Gdańsk
The Telescopes (UK), Kairon; IRSE! (FI), Pure Phase Ensemble feat. Hugo Race (AU/PL), TAU (IRL/DE), Lights That Change (UK), Folder gra „Red Lof” (PL), Snowid (PL), DYN (DE), Zimowa (PL), Łotry (PL), Dr Switchoff (RU)

 

Asia i Koty
2015-12-06 Pies Andaluzyjski, Poznan + Shivers&Shakes
2015-11-21 Schron Kultury Europy, Poznań
2015-11-22 Klubokawiarnia Meskalina, Poznań + Hugo Race & The True Spirit
2015-11-25 polenmARkT Festival, Griefswald (DE)

 
Rara / Popsysze
2015-11-29 Ucho, Gdynia
 

The Końs
2015-11-28 Stacja Deluxe, Gdansk
 

Band A
2015-11-26 SPATiF, Sopot
 

Kiev Office
2015-11-26 Wydział Remontowy, Gdańsk
2015-11-13 Sphinx, Starogard Gdański
2015-11-06 Klub Ucho, Gdynia + Apteka
2015-11-07 Ramydada, Ustka
2015-10-09 Busola, Wejherowo + Pomelo Taxi
2015-10-04 Restauracja Olimpijska, Gdynia
 

The Shipyard
2015-11-01 Klub Ucho, Gdynia

 
Asia i Koty
2015-10-31 Chmury, Warszawa + Shivers & Shakes
 

Band A
2015-10-26 SPATiF, Sopot
 

Ampacity
2015-10-23 Klub Żak, Gdańsk
 

Ampacity
2015-09-11 PiotrkOff Art Festival, Piotrków Trybunalski

 
Asia i Koty
2015-10-03 Busola, Wejherowo
2015-08-21 Klubokawiarnia Aquarium, Bielsko-Biała
2015-08-29 Cafe Bar Poczekalnia, Łódź
2015-08-30 Galeria EL, Elbląg

 
The Sunlit Earth
2015-08-21 Lodi&Pierogi, Giżycko
 

Rara
2015-08-01 LAS, Poznań
 

Popsysze
2015-08-01 Łebski Festival, Łeba
 

The Sunlit Earth
2015-07-31 DESCA Bistro, Giżycko
 

The Shipyard
2015-06-27 CSW Łaźnia 2, Gdańsk
 

Na Siano Sunrise 2015
2015-06-19/21 Kaszuby

Asia i Koty, Band A, Cisza nocna, Hoszpital, Jan Kepler Quartet, Judy’s Funeral, Kormorany i Żurawie, Michał Pydo, Morze, Pancerne Rowery, Popsysze, Pure Phase Ensemble, Raus! of my eyes, Szelest Spadających Papierków, The Esthetics, The Novorodkens, The Sunlit Earth, Verbalizer + Pierdochrumszczarka / Fartogruntpisser, Wilga, Grzegorz Welizarowicz, Wojt i Vreen, Walrus Alphabet, DJ Dr. Switchoff (RU), DJ Rower Błażeja, DJ Kurwa
 

The Sunlit Earth
2015-06-17 Wieprz&Pieprz, Giżycko
 

Asia i Koty
2015-06-16 Meskalina, Poznań
 

Ampacity
2015-06-16 Fabryka, Kraków
2015-06-17 Klub Progresja, Warszawa

 
Przed Państwem Rara
2015-06-13 Protokultura, Gdańsk

 
Michał Miegoń
2015-05-23 Dainava Center, Litwa
2015-05-24 Druskienniki, Galeria, Litwa
2015-05-25 Wilno, Guerilla Gig, Litwa
 

Przed Państwem Rara
2015-05-15 Fado, Aleksandrów Kujawski
2015-05-16 Strych Biblioteki, Bydgoszcz
2015-05-22 Cafe Kulturalna, Warszawa
 

The Sunlit Earth, Popsysze
2015-05-16 Atheneum Gedanense Novum, Gdańsk
 

Asia i Koty
2015-05-04 BEIRUT hummus & music bar, Warszawa

 
The Shipyard
2015-04-25 Słupsk
2015-05-01 Wrocław
2015-05-02 Lubin

 
Asia i Koty + The Shipyard + Popsysze
2015-04-24 Poznan, Spring Break Festival
 

Snowid + Asia i Koty
2015-04-09 Gdańsk, Absinthe Cafe
2015-04-10 Szczecin, Dom Grabarza
2015-04-11 Ustka, Ramydada
2015-04-12 Toruń, Koniec Świata
2015-04-13 Warszawa, Chłodna 25
2015-04-14 Radom, Czytelnia Kawy
2015-04-16 Kraków, Caryca Dajwór
2015-04-17 Wrocław, Smutek
 

Michał Miegoń
2015-03-12 Sopot, Strajk

 
Kiev Office
2015-03-05 Gdynia, Ucho
2015-03-20 Warszawa, Chmury

 
Popsysze
2015-03-05 Music is the Weapon Fest, Gdynia
2015-03-10 Re, Kraków
2015-03-11 Czytelnia Kawy, Radom
2015-03-12 Chmury, Warszawa
2015-03-13 Sanatorium Kultury, Wrocław
2015-03-15 Radio Gdańsk
2015-03-25 Dom Grabarza, Szczecin

 
The Shipyard
2015-03-19 Starogard Gdański
2015-03-21 Bydgoszcz

 
Kiev Office
2015-03-05 Music is the Weapon Fest, Gdynia

&nbsp
Przed Państwem Rara
2015-03-06 UCHO, Music Is The Weapon Fest, Gdynia

 
Asia i Koty
2015-03-07 Klub Desdemona, Gdynia

 
Przed Państwem Rara
2015-02-25 Toruń NRD – Typing/Tape’ing – #1 Showcase Złe Litery

 
The Shipyard
2015-01-10 Malbork, Nemrod
2015-01-16 Opole, Piekarnia
2015-01-17 Katowice, Prokultura
2015-02-05 Poznań, Meskalina
2015-02-06 Warszawa, Chmury
2015-02-07 Kwidzyn, Spichlerz Kultury
2015-02-19 Gubin, Sąsiedzi
2015-02-20 Gorzów Wielkopolski, Mixqultura

 
Asia i Koty
2014-11-19 Warszawa
2014-11-20 Opole
2014-11-21 Łowicz + Hugo Race
2014-11-26 Poznań
2014-12-12 Poznań

 
The Sunlit Earth
2014-11-21 Amnezja, Olsztyn + Bobby The Unicorn
2014-11-22 Klubokawiarnia Towarzyska, Warszawa + Päfgens
2014-11-23 Pod Minogą, Poznań + Felix The Baker
2014-11-25 Festiwal polenmARkT, Griefswald (D)
2014-11-27 Ramydada, Ustka

 
SpaceFest!
Silver Apples, The KVB, The Oscillation, Death Hawks, 2kilos &More, Pure Phase Ensemble 4 with Mark Gardener, Tales of Murder and Dust, Dr. Switchoff, 3moonboys, Rara, The Enters
2014-12-05/06 Gdańsk, Klub Żak
 

The Shipyard
2014-12-12 Kołobrzeg, Latarnia
2014-12-13 Ustka, Ramydada
2014-12-27 Gdańsk, X-Mass Noise Night
 

Asia i Koty, The Sunlit Earth, Kiev Office
2014-09-25 Warszawa, Hydrozagadka, Warsaw Music Week

 
The Shipyard
2014-09-19 Wilno, Plener
2014-09-20 Kościerzyna, Texas Pub
2014-09-21 Elbląg, Mjazzga

 
Pure Phase Ensemble 3 with Laetitia Sadier
2014-08-20 Gdańsk, Dolne Miasto na żywo
2014-08-21 Warszawa, Lado w mieście

 
The Sunlit Earth
2014-09-04 Gdańsk, Soundrive Festival

 
Ampacity
2014-06-19 Toruń, Klub NRD
2014-06-20 Nowica, Festiwal Innowica

 
Na Siano Sunrise 2014
2014-06-20/21 Kaszuby
Ampacity, Asia i Koty, Kiev Office, Dat Rayon, Szelest Spadających Papierków, The Shipyard, Little Lava, The Sunlit Earth, Tutwiler, KSAS, Wojt i Vreen, Fiedorczuk, Niewolnicy Saturna, The Estethics, Czechoslovakia, Hoszpital, DJ Dr. Switchoff (RU), DJ Kurwa

 
Asia i Koty
2014-07-19 Gdańsk, CSW Łaźnia

 
Ampacity
2014-07-26 Pleszew, Red Smoke Festival

 
The Shipyard
2014-06-21 Rostock, DE
2014-06-22 Stargard Szczeciński, Katakumby
2014-06-23 Szczecin, Browar Polski
2014-07-24 Szczytno, Przepompownia
2014-07-26 Pisz, Skrzydlate Wiosło
2014-08-13 Słupsk, Dom Ówka
2014-08-15 Ustka, Plener

 
Asia i Koty
2014-05-16 Poznań, Głośna

 

The Sunlit Earth

2014-05-16  Warszawa, klub BASEN (występ przed THE NEIGHBOURHOOD)


The Shipyard

2014-05-24 Częstochowa, Dom Kultury
2014-05-25 Gdańsk, Radio Gdańsk
2014-05-30 Świnoujście, Jazz Club
2014-05-31 Wejherowo, Busola
2014-06-14 Aleksandrów Kujawski, Fado

 
The Sunlit Earth
2014-05-03 Sopot, klub Atelier

 
Asia i Koty
2014-04-03 Warszawa, Kawiarnia Fawory

 
Ampacity
2014-04-25 Wrocław – Klub Liverpool
2014-04-26 Reichenbach (DE) – Klub Bergkeller

 
The Shipyard

2014-03-28 Gdańsk, B90
2014-03-29 Piotrków Trybunalski, Spirala
2014-03-30 Warszawa, Kosmos Kosmos
2014-04-11 Gdańsk, Plama
2014-04-12 Ustka, Ramydada
2014-04-25 Łowicz, Przepompownia
2014-04-26 Toruń, OdNowa

 
Popsysze
2014-03-21 Gdynia, Desdemona

 
The Sunlit Earth
2014-03-18 Olsztyn, Amnezja
2014-03-19 Warszawa, Eufemia + Will on Pill + Overheal
2014-03-20 Kraków, OFF CeNtrum + Grace Beneath the Pines (Hayden Berry)
2014-03-21 Warszawa, Offsesja / PR „Trójka”
2014-03-22 Aleksandrów Kujawski, Klub FADO
2014-03-23 Toruń, Klubokawiarnia Kawalerka + Absurd
2014-03-24 Łódź, Scenografia + Cute Mess
2014-03-25 Poznań, Pod Minogą + Hoszpital
2014-03-29 Gdynia, Desdemona + Pedal Distorsionador

 
The Sunlit Earth
2014-02-23 Gdańsk, METROPOLIA JEST OKEY w Radiu Gdańsk
2014-03-06 Gdańsk, Muzyczne UGięcie // Wydział Remontowy

 
Ampacity
2014-03-01 Gdynia, Desdemona

 
Tutwiler
2014-02-15 Gdańsk, ShOUT for Ukraine! // Wydział Grafiki ASP

 
Kiev Office
2014-02-10 Gdynia, Desdemona, Premiera płyty „Live History of Gdynia

 
Ampacity
2014-01-16 Bielsko-Biała, RUDEBOY CLUB
2014-01-17 Kraków, Kwadrat
2014-01-18 Katowice, MegaClub

 
The Shipyard
2013-11-03 Gdynia, Blues Club, + She’s So Fine, The Esthetics, start: 19:00
2013-11-08 Ustka, Ramydada Pub & Cafe, start: 20.00
2013-11-09 Słupsk, Motor Rock Pub, + Grupa 21, start: 19:00
2013-11-16 Koszalin, Kawałek Podłogi, start: 19:00
2013-11-22 Gdańsk, Wydział Remontowy, + Judy’s Funeral, start: 19:00
2013-11-23 Pruszcz Gdański, Cytawa Cafe, + Cała Góra Barwinków, start: 19:00
2013-11-29 Gdańsk, B90, + Primal Scream, start: 19.00

 
Ampacity & Popsysze tour
2013-11-08 Gorzów Wielkopolski(PL), CKN Centrala
2013-11-09 Berlin (DE), Dazzle Danzclub + Turbine Stollprona
2013-11-10 Leipzig(DE), 4rooms 
2013-11-11 Słupsk (PL), Motor Rock Pub


SpaceFest! – shoegaze/space-rock festival
2013-12-6/7 Gdańsk, Klub Żak

The Shipyard
2013-12-13 Kościerzyna, Texas Pub, start: 19:00
 

KSAS – Karol Schwarz All Stars + Judy’s Funeral
2013-12-14, Hel, Kutter

 
Popsysze
2013-10-24 Gdańsk, Buffet z zespołem Czarne Kwiaty

 
The Shipyard
2013-10-12 Gdynia, Kolibki, Plener, start: 19:00

 
Kiev Office
2013-10-13 Gdynia, Desdemona, + Plum, start: 19:00


Asia i Koty

2013-10-11 Sopot, Klub Scena Pod Sceną

 
Szelest Spadających Papierków
2013-10-04 Warszawa, start 21:00, bilety: 10zł

 
Ampacity & Perspecto
2013-10-03, Poznań, Pod Minogą
2013-10-04, Wrocław, Alive
2013-10-05, Kraków, Kawiarnia Naukowa
2013-10-06, Warszawa, Skwer Hoovera – filia Fabryki Trzciny

 
SpaceFest Warm-Up: White Hills (USA)
13-09-30 Gdańsk, Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, start 19:00, bilety 20/30zł

 
The Sunlit Earth
2013-09-28 Gdańsk, B90, jako support The Raveonettes, start: 19:00

 
The Sunlit Earth
2013-08-31 Żywiec, Finałowy koncert Męskiego Grania, start 17:00
2013-09-01 Kraków, Piękny Pies, start: 20:00
2013-09-02 Łódź, Niebostan , start: 21:00
2013-09-03 Warszawa, Barometr, start: 20:00
2013-09-21 Malbork, MaKUL@TURA DAY, Fabryka Tytoniu, start: 19:00

 
Asia i Koty indian summer tour
2013-08-31 Częstochowa (PL), Cafe Belg
2013-09-01 Wrocław (PL), Puzzle
2013-09-02 Dresden (D), Laika Cafe
2013-09-03 Leipzig (D), Dr. Seltsam
2013-09-05 Weimar (D), Galerie Eigenheim
2013-09-06 Karlsruhe (D), KOHI-Kulturraum e.V.
2013-09-08 Moutier (CH), Pantographe
2013-09-12 Freiburg (D), White Rabbit
2013-09-14 Eckernförde (D), Das Haus

 
The Sunlit Earth
2013-07-26 Gdańsk, CSW Łaźnia , start 20:00, wstęp wolny

 
The Shipyard
2013-07-27 Pisz, Skrzydlate Wiosło Festival

 
Ampacity
2013-08-02  Stolzenhein, Germany, E-Lite Culture Festival, bilety 30 Eur
2013-08-04  Katowice, Off Festival, Trójka Stage, start 16:10
2013-08-22 Gdynia, Klub Desdemona , start, bilety: patrz link

 
The Shipyard
2013-08-24 Tczew, In Memoriam Festival

 
The Sunlit Earth
2013-08-17 Giżycko, Lodi&Pierogi, start 21:00, bezpłatne

 
Popsysze
2013-07-13 Gdańsk, Casino Diner, start 20:00

 
Ampacity
2013-07-13  Sochaczew Art Festival, Przystan Nad Bzurą, start 20:30, wstęp free
2013-07-14 Poznań, start 20:00 bilety 35 zł

 
The Shipyard
2013-07-19 Gdańsk, Łaźnia

 
The Sunlit Earth
2013-07-20 Giżycko, Lodi&Pierogi, start 21:00, bezpłatne

 
Marcin Zabrocki & Karol Schwarz
2013-07-20 Elbląg, Galeria EL

 
Kiev Office
2013-07-12 Gdańsk, Plama

 
The Sunlit Earth
2013-06-29 Sopot Wyścigi, Festiwal Tańca i Bajery, start 16:00, bezpłatne

 
The Shipyard
2013-06-07 Gdynia, Desdemona – Urodziny Piotra Pawłowskiego

 
Ampacity
2013-05-17 Dobre Miasto, Stodoła Kultury, wstęp wolny

 
The Shipyard
2013-05-22 Poznań, Eskulap , start 18:00 razem z Łąki Łan i Fox

 
Ampacity
2013-05-25 Gdańsk, Królewska Fabryka Karabinów, razem z Enchanted Hunters i Maciek Cz, wstęp 10 zł

 
Folder
2013-05-24 Torun, Cafe Draze
2013-05-25 Aleksandrów Kujawski, Klub Fado
2013-05-26 Warszawa, Pardon To Tu

 
Ampacity
2013-05-25 Gdańsk, Królewska Fabryka Karabinów , start 21:00, bilety 10zł

 
The Sunlit Earth
2013-04-26 Sopot, Clubogaleria Soho , start 22:00, wstęp wolny

 
Ampacity – premiera płyty
2013-04-05 Gdynia, Desdemona , start 18:00, bilety: 15 zł

 
The Sunlit Earth
2013-04-06 Gdańsk, Café Absinthe, start 20:00, wstęp wolny

 
Wojt i Vreen, Where Is Jerry
2013-04-09 Gdańsk, Acoustica Technikalia, akademik nr 10, ul. Wyspiańskiego, start: 18:15, wstęp wolny

 
Asia i Koty (jako support Hey)
2013-03-22 Częstochowa, Zero
2013-03-23 Nowy Sącz, Maska

 
The Sunlit Earth
2013-03-23 Sopot, Instytut Spraw Wszelakich , start: 20:30, bilety: 10zł

 
Asia i Koty (jako support Hey)
2013-03-10 Bydgoszcz, Estrada
2013-03-11 Gdańsk, Parlament
2013-03-15 Rzeszów, Wytwórnia
2013-03-16 Opole, NCPP
2013-03-17 Zielona Góra, Kawon

 
Ampacity
2013-03-09 Gdynia, Desdemona, Stonamite fest II , start 18:00, bilety: 25/20 zł

 
Szelest Spadających Papierków
2013-03-09 Sopot, Willa, Winieckiego 53 a , start: 21:00, bilety: 10 zł

 
Kiev Office, The Shipyard
2013-03-10 Gdynia, Desdemona. start 20.00 / + Plum

 
The Sunlit Earth – premiera EP
2013-02-27 Sopot, Mewa Towarzystka, start 21:00

 
Ampacity
2013-02-08 Warszawa, Fonobar, Skibidibi Fest Vol III /w VAGITARIANS, FORMYDEMONS, 71TONMAN
2013-02-09 Tczew, Fama, /w Sautrus

 
Kiev Office, Ampacity oraz 1926, Pomelo Taxi, Peckinpah
2013-02-10 Urodziny Gdyni, Dworzec Główny PKP

 
Asia i Koty – Miserable Tour
2013-02-09 Aleksandrów Kujawski, Fado , start: 20:00, bilety: 10zł
2013-02-10 Poznań, Meskalina, start: 20:00, bilety: 10zł przedsprzedaż / 15zł w dniu koncertu
2013-02-11 Wrocław, Klub Firlej , start: 20:00, bilety: 10zł przedsprzedaż / 15zł w dniu koncertu
2013-02-12 Nysa, Schodki, start: 20:00, bilety: 10zł
2013-02-13 Kraków, Kawiarnia Naukowa, start: 20:00, bilety: 15zł, support: Die Flöte
2013-02-14 Łódź, Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej , start: 20:00, wstęp na zaproszenia
2013-02-15 Warszawa, Barometr , start: 21:00, bilety: 15zł
2013-02-24 Elbląg, Miazzga, start: 20:15, bilety: 10zł przedsprzedaż / 15zł w dniu koncertu
2013-02-28 Gdańsk, Café Absinthe , start: 21:00, wstęp wolny

 
Popsysze – Bau Van Tour
2013-02-15 Poznań , Cafe Mięsna , start 19.00 , bilety: przedsprzedaż 10 zł / 15 zł w dniu koncertu
2013-02-16. Warszawa , Skład Butelek , start 20.00 , bilety 15 zł
2013-02-17 Wrocław, Puzzle , start 20.00 , bilety: przedsprzedaż 10 zł / 15 zł w dniu koncertu
2013-02-18 Kraków , Klub Re , start 20.00 , bilety 15 zł
2013-02-19 Gdynia , Desdemona , start 20.00 , bilety 15 zł + Pedal Distorionador

 
Kiev Office
2013-02-22 Toruń, Draże, start : 20.00 / + 1926
2013-02-23 Gdańsk, tba

 
The Sunlit Earth (jako support zespołu Muchy)
2013-02-07 Gdańsk, Kwadratowa, start 20:00, bilety: 20/25zł

 
The Shipyard
2013-01-31 Warszawa, Hydrozagadka, start: 20:00 / + Cool Kids Of Death
2013-02-01 Warszawa, Znośna Lekkość Bytu, start : 21.00, bilety : 10 zł


Kiev Office
2013-01-25 Gdańsk, Plama – Premiera albumu „Zamenhoffa”, start 20.00
2013-01-26 Rumia, Tawerna, start: 20:00, support: Judy’s Funeral

 
Wojt i Vreen
2013-01-24 Gdańsk, Kafe Delfin

 
The Shipyard
2013-01-11 Słupsk, Motor Rock Pub, start 20.00
2013-01-12 Koszalin, Kawałek Podłogi, start 20.00

 
Wojt i Vreen
2012-01-08 Gdańsk, Teatr w Oknie, start: 19:00

 
Khad!Affi
2012-12-26 Gdańsk, Parlament – Metropolia jest Okey, start 18.00

 
Ampacity, The Sunlit Earth
2012-12-27 Sopot, Sfinks – Metropolia jest Okey, start 18.00

 
Folder, Kiev Office
2012-12-28 Gdańsk, Parlament – Metropolia jest Okey, start 18.00

 
Dat Rayon
2012-12-29 Gdynia, klub UCHO – Metropolia jest Okey, start 18.00

 
trans-syberia, Tundra
2012-12-05 Poznań, Dragon , start 20.00, bilety: 10/15 zł
2012-12-06 Wrocław, Falanster , start 20.00, bilety: 10 zł

 
SpaceFest!
Mark Gardener (Ride, UK), Damo Suzuki (Can, JAP) + Popsysze (PL), Pure Phase Ensemble 2 (PL+UK), Sea Dweller (IT),
2Kilos &More (FR), Broken Betty’s Ampacity (PL), 1926 (PL), 100 % Rabbit (PL)
2012-12-7/8 Gdańsk, CSW Łaźnia, Fabryka Batycki

 
trans-syberia, Tundra
2012-12-08 Radom, Czytelnia Kawy, start 21.00, bilety: 8 zł
2012-12-09 Warszawa, Plan B , start 20.00, bilety: 5 zł
2012-12-11 Gdańsk, Teatr w Oknie , start 18.00, bilety: 5 zł

 
The Shipyard
2012-12-14 Bydgoszcz, Mózg, start 20.00
2012-12-15 Chojnice, Pub Kornel, start 20.00

 
Wojt i Vreen – premiera płyty
2012-11-15 Sopot, Czarna Wołga, start: 19:30

 
Magda Danaj i Khad!Affi
2012-11-16 Sopot, Instytut Spraw Wszelakich, godz. 20:00

 
The Shipyard
2012-11-17 Bytom, Gotyk, start 20.00
2012-11-18 Kraków, Kotkarola, start 20.00, bilety : 15 zł (support: Lecter)

 
Asia i Koty
2012-11-24 Gdańsk, Fabryka Batycki

 
The Shipyard
2012-11-24 Sopot, Stereo, start 19.00, bilety : 15/20zł
2012-11-28 Sopot, Sfinks – koncert dla Yacha, start 20.00

 
Wojt i Vreen
2012-11-25, Gdańsk, Instytut Kultury Miejskiej, start: 20:00

 
Asia i Koty
2012-10-26 Gdynia, DesdemonaPREMIERA PŁYTY

 
Popsysze
2012-10-27 Malbork, Klub Nemrod, start 20.00, bilety 10 zł

 
Marla Cinger
2012-10-28 Gdynia, Blues Club, start 20.00 / + Rockaway, wstęp 10zł

 
Kiev Office
2012-10-31 Słupsk, Motor Rock Pub, start 19:00, bilety : 10 zł

 
Asia i Koty
2012-11-10 Warszawa

 
Marla Cinger
2012-11-10 Gdynia, Desdemona, start 20.0, wstęp 5zł

 
The Shipyard
2012-10-20 Łowicz, Tipes Topes, start 20.00


The Shipyard
2012-10-05 Tczew, Tromba, start 20:00


Kiev Office
2012-10-06 Rumia, Pool Club Adria, start 20:00

Kiev Office, The Shipyard
2012-10-07 Gdynia, Desdemona, start 19:00, bilety: 20 zł

 
Popsysze
2012-09-14 Gdańsk, Casino Diner, start 21:00, wstęp wolny

 
The Shipyard
2012-09-15 Warszawa, CDQ, start 20:00, wstęp 15 zł

 
Dat Rayon
2012-09-16 Sopot, OSA Festival – PGS, start 19:00, wstęp wolny

 
Kiev Office (support), No Means No
2012-09-19 Gdańsk – Parlament, start: 20:00

 
Mananasoko
2012-09-21 Gdańsk, Cafe Fikcja, start: 20:00
2012-09-22 Gdańsk, Opowieści niesamowite, start: 20:00

 
Szelest Spadających Papierków
2012-09-20 Toruń, Kawalerka , start 18:30, wstęp wolny

 
Trans-syberia
2012-09-11 Gdańsk – Teatr w Oknie, start: 18:00 – wstęp wolny

 
The Shipyard
2012-08-26 – Gdańsk – Radio Gdańsk , start: 20:00, wstęp: na zaproszenia
2012-08-31 – Gdańsk – Buffet – premiera płyty „We Will Sea”, start: 20:00,

 
Popsysze
2012-08-23 Gdańsk, Aloha , start 20:00, wstęp wolny, ( + Moose the tramp)
2012-08-24 Warszawa, Barometr, start 21:00, wstęp 10 zł
2012-08-25 Tczew, Fama, start 22:30, wstęp 10 zł
2012-08-26 Elbląg, Mjazzga, start 21:00, wstęp 10/15 zł

 
The Shipyard
2012-08-05 Katowice – OFF Festival, start 15:00, wstęp: karnet 200 zł

 
Mordy
2012-08-03 Bydgoszcz, Muszla Koncertowa w Parku W. Witosa, godz. 21:00
2012-08-05 Katowice, Off-festival

 
Karol Schwarz All Stars
2012-07-31 Niemcy, Rostock, Zappanale Fest

 
Dat Rayon
2012-07-28 Niemcy, Kassel, Temporary Home, start 20.00

 
Asia i Koty
2012-07-13 Warszawa, Miasto Cypel – Festiwal Magnetofon , godz 20:00, wstęp wolny

 
Broken Betty
2012-07-15 Warszawa, FonoBar, z zespołami: Weedeater (USA), Major Kong, start: 20:00, wstęp 34/45zł
2012-07-19 Gdynia, Desdemona, z zespołami Vagitarians, Horison (SE), Flying Eyes (USA), start 19:00, wstęp30zł

 
The Shipyard
2012-07-21 – Olecko – Festiwal Przystanek Olecko , start 23:30, wstęp wolny

 
Towary Zastępcze
2012-06-29 Gdańsk, Fląder Festiwal, godz. 20.30

Karol Schwarz All Stars
2012-06-29 Gdańsk, Fląder Festiwal, godz. 22.30

The Shipyard
2012-06-30 Gdańsk, Fląder Festiwal, godz. 21:00

Marla Cinger
2012-06-30 Gdansk, Przymorze, Strefa Kultury Miejskiej, start 20:00

Folder
2012-07-02 Gdynia, Ucho, start 19:00, wstęp 30zł

Kiev Office
2012-07-03 Gdańsk, Teatr w Oknie, godz 19

Mananasoko
2012-07-05 Elbląg, Galeria EL

Popsysze
2012-06-16 Gdańsk, Nowy Port, Park Jordanowski + Perła Bałtyku, godz. 19.00 wstęp wolny

Nasiono Sunrise

2012-06-23 Sopot, Plaża Piratów, start 19:00, stop 6:00
Asia i Koty, Karol Schwarz All Stars, Broken Betty, Szelest Spadających Papierków, Khad!Affi, Jak Zwał Tak Zwał, Marla Cinger, Dat Rayon, Kiev Office, The Sunlit Earth

Asia i Koty
2012-06-02 Gdańsk, Streetwaves, godz 19:30

KSAS gra poezję kulturystyczną
2012-06-03 Gdańsk, Streetwaves , godz 14:00

Mananasoko
2012-06-03 Gdańsk, Streetwaves , godz 17:00

The Shipyard
2012-06-03 Gdańsk, Streetwaves , godz 19:30

Dat Rayon
2012-05-24 Gdańsk – Festiwal Kultury Azjatyckiej edycja Made in China
Miejsce : Kampus UG / Wydział Filologiczny UG / Budynek ACK UG Alternator
godzina 19.00 – Dat Rayon gra żywo do chińskiego filmu „Bogini” (1924)
Wstęp wolny

Khad!Affi
2012-05-25 Sopot, Sfinks, godz. 21:00, Sunburnt Fest!

Szelest Spadających Papierków
2012-05-26 Gdańsk, Otwarcie Festiwalu Alternativa 2012, godz. 20:00, wstęp wolny

Dat Rayon
2012-05-26 Gdańsk, Kolonia Artystów : Premiera płyty Dat Rayon „Station Wagon” w ramach cyklu Closed Show

Kiev Office
2012-05-30 Radio Gdańsk – XXX lecie albumu Brygady Kryzys – „Czarna Brygada”

Kiev Office
2012-05-11 Kraków, Kotkarola, godz 21
2012-05-18 Gdynia, Delfinalia – Juwenalia, godz 19

Nasiono Swap Singers
Kiev Office, Marla Cinger, Towary Zastępcze, Popsysze, KSAS, Prawatt, Borys & Shu, Sunday Ambient Duo
2012-04-26 Gdynia, Desdemona, wstęp 10zł

Sunday Ambient Duo
2012-04-29 Gdynia, Desdemona

Folder
2012-04-19 Gdynia, Desdemona, godz. 20:00, wstęp 10zł

Popsysze
2012-04-12 Gdańsk, Klub Buffet, godz 21.00

Szelest Spadających Papierków
2012-04-06 Gdynia, Desdemona, godz. 20:00, wstęp 10zł

Mananasoko
2012-03-28 Gdańsk, Absynt, godz. 20.00, wstęp wolny

Folder
2012-03-30 Sopot, KissAss, godz. 21:00, wstęp wolny

Sunday Ambient Duo
2012-03-31 Gdańsk, Teatr w Oknie

Towary Zastępcze
2012-03-22 Gdańsk, Buffet, Europejski Poeta Wolności, start 22:00

Marla Cinger
2012-03-09 Elbląg, Mjazzga, godz. 20:15,  wstęp: 10 zł

Gos & Wojtczak & Nasiono
Karol Schwarz, Borys Kossakowski, Michał Miegoń i inni
2012-02-16 Sopot, SPATiF, godz. 21:00

Marla Cinger
2012-02-17 Sopot, KissAss, godz. 21:00

Folder (wraz z Hatifnats)
2012-02-18 Tczew, Tromba , godz. 21:00, wstęp ???

Marla Cinger
2012-02-24 Koszalin, Centrala Artystyczna, godz. 20:00, wstęp: 8zł/10zł

Folder (wraz z Space Sugar)
2012-02-25 Kościerzyna, Texas, godz. 20:00, wstęp 10pln

Asia i Koty
2012-02-26 Gdynia, Desdemona, godz. 19:00, wstęp 10pln

Popsysze
2012-01-27 Sopot, Kiss Ass, godz. 21:00, wstęp wolny

Mordy, Marla Cinger, Popsysze, Towary Zastępcze, Borys Kossakowski Sunday Duo, Asia i Koty, Karol Schwarz All Stars, SAM-Sveerg
2011-12-27 Sopot, Sfinks, Metropolia jest OKEY

Marla Cinger – premiera EP
2011-12-03 Gdańsk, Teatr w Oknie, godz. 19.00

SpaceFest!
2011-12-08 Gdańsk, CSW Łaźnia
2011-12-09 Gdańsk,  Fabryka Batycki
Ladies and Gentlemen we are Floating in Space Festival

Mordy
2011-12-11 Gdynia, Desdemona, SpaceFest! poprawiny

Asia i Koty
2011-11-18 Poznań, Meskalina, No Women No Art fest godz. 19.00

Mordy
2011-11-07 Gdynia, Teatralna, godz. 20:30, wstep 10 zł

Kiev Office
2011-11-12 Gdynia, Desdemona / + Low Cut, godz 20

Towary Zastępcze
2011-10-28 Braniewo, Cinema Pub , godz. 20:00, wstęp wolny

Kiev Office
2011-10-07 Puck, Soap Trendy Festival, godz 20
2011-10-30 Sopot, S.F.I.N.K.S 700, Hard Way Festival, godz 19

Nasiono Sampler vol.2 premiera
Popsysze, Ta Energia,
Karol Schwarz All Stars, Khad!Affi
2011-10-21 Gdynia, Desdemona, godz. 20

Mordy – premiera płyty!
2011-10-06 Sopot, Spatif

Asia i Koty
2011-10-10 Gdynia, Cafe Teatralna, godz.20.30, wstęp 10zł

Towary Zastępcze – Kugórom tour
2011-09-24 Elbląg, Mjazzga
2011-09-25 Kraków – Kawiarnia Naukowa
2011-09-27 Prešov – Christiania
2011-09-28 Košice – Kasárne Kulturpark
2011-09-29 Bratislava – a4-nultý priestor

Karol Schwarz All Stars & Khad!Affi
2011-09-28 Sopot (PL), Papryka , godz. 20
2011-09-30 Elbląg (PL), Galeria EL, godz.20

Kiev Office
2011-09-23 Elbląg, Mjazzga, godz. 20, wstęp 10 zł
2011-09-24 Olsztyn, Nowy Andergrant / support : Karate Free Stylers, godz 19, wstęp 10 zł
2011-09-25 Kartuzy, Szynk Tabaka / support : Pomelo Taxi, godz 19, wstęp 10 zł

Karol Schwarz All Stars & Khad!Affi tour
2011-09-08 Berlin (D), Salon Remise , godz. 22
2011-09-09 Karlsruhe (D), KOHI-Kulturraum e.V. , godz. 21
2011-09-11 Aurigeno (CH), Galleria Ursula Bovien, godz. 21
2011-09-14 Aurigeno (CH), Galleria Ursula Bovien, godz. 21
2011-09-16 Lipsk (D), EEG,
2011-09-17 Weimar (D), Galerie Eigenheim, godz. 22
2011-09-19 Lipsk (D), EEG , godz. 20

Popsysze
2011-09-03 Gdańsk, Santa Fe Buritto, godz. 20.30, wstęp wolny

Kiev Office, Khadaffi
2011-08-31 Gdynia, Ucho / support : c4030, Karate Free Stylers, Pretty Scumbags, godz. 19

Mananasoko (muzyka do filmu niemego)
2011-08-13 Gdańsk, Park im. Haffnera w Brzeźnie – kolumnada, godz 22, wstęp wolny

Popsysze
2011-08-19 Gdańsk, Fląder Festiwal , godz. 18.00, wstęp wolny

Mananasoko
2011-07-29 Sopot, Otwarty Kurort Kultury Swelina 2011, godz. 21., wstęp wolny

Khadaffi
2011-07-31 Gdańsk, Centrum Stocznia Gdańska, Gdańsk Tatoo Konwent godz 18, wstęp 25 zł

Asia i Koty

2011-08-04 Kraków, Kawiarnia Naukowa
2011-08-05 Katowice, OFF Festival, Trójkowa Scena Prezydencji, godz.15.00

Kiev Office (akustycznie)
2011-07-15 Monumental Ar t finisaż, Gdańsk Zaspa, godz 17, wstęp wolny

SundayArkestra & Poghanki
2011-07-15 Gdańsk, Santa Fe Burito , godz. 21.00

Asia i Koty oraz Szelest Spadających Papierków (premiera płyty)
2011-07-21 Elbląg, Galeria EL

Borys Kossakowski Sunday Arkestra
2011-07-05 Sopot, PGS, Open Source Art Festival, godz. 19

Libretto GSM
2011-07-07 Sopot,  Open Source Art Festival, PGS, godz 20., wstęp wolnyPopsysze
2011-07-08 Elbląg, Klub Mjazzga , godz 20, wstęp 5 zł
2011-07-09 Gdańsk, Santa Fe Burrito, godz 20 wstęp wolny

Kiev Office
2011-06-17 Gdynia, Rockz / support : Eerie Plunk, Judy’s Funeral, Pretty Scumbags, godz. 18

NASIONO SUNRISE
Kiev Office, Asia i Koty, Towary Zastępcze, Karol Schwarz All Stars, Marla Cinger
i inni
2011-06-25 Sopot, Plaża Piratów, godz. 19

Kiev Office
2011-06-04 Warszawa, Saturator / support : Karate Free Stylers, godz. 19
2011-06-10 Słupsk, Motor Rock Pub / support : Friends of Ufo, godz. 19
2011-06-11 Tuczno, Bałagan Artystyczny, godz. 19

Borys Kossakowski Sunday Arkestra
2011-06-10 Gdańsk, Teatr Leśny, Festiwal Świat Mało Znany, godz.19, wstęp 5zł

Asia i Koty
2011-06-11 Gdańsk, Teatr Leśny, Festiwal Świat Mało Znany, godz.19.20, wstęp 5zł

Borys Kossakowski Sunday Arkestra
2011-05-30 Gdynia, Cafe Tea-Tralna, godz. 20:30, wstęp 10zł

Kiev Office
2011-05-15 Gdańsk, Studio Koncertowe im. Janusza Hajduna, godz. 20
2011-05-20 Sopot, Papryka, Premiera Anton Globba.
2011-05-21 Gdańsk, Nowy Port, Streetwaves Festival
2011-05-22 Elbląg, Radio EL, godz. 20

Asia i Koty
2001-05-20 Litwa, Kowno
2001-05-21 Litwa, Kowno
2001-05-22 Litwa, Kowno

Kiev Office
2011-05-27 Wejherowo, Fantomas / support : Pretty Scumbags, godz. 19

Karol Schwarz All Stars
2011-05-27 CSW Łaźnia, Brit Cult & SpaceFest! INTRO, godz. 19

Szelest Spadających Papierków
2011-04-30 Sopot, Sfinks 700

Mirna Ray
2011-04-15 Sopot, Kiss Ass, godz. 21
2011-04-16 Warszawa, Klubojadalnia Eufemia
2011-04-17 Aleksandrow Kujawski, Klub Fado
2011-04-20 Kraków, Kawiarnia Naukowa
2011-04-28 Wrocław, Kalambur
2011-04-29 Opole, Fabryka
2011-04-30 Srebrna Góra, Aniołek

Kiev Office
2011-04-14 Gdynia, Ucho (Z Zespołem Komety), godz 19.00

Mananasoko
2011-04-08 Poznań, Cafe Mięsna , wstęp 5zł
2011-04-09 Cieszyn, Świetlica Krytyki Politycznej
2011-04-12 Kraków, Święta Krowa
2011-04-14 Sopot, Wersalka
Mordy,  Folder i wiele innych. Tribute dla Adasia
2011-04-06 Sopot, Papryka, godz. 20.00, wstęp 5zł

Towary Zastępcze
2011-04-01 Sopot, Kiss Ass, godz. 21

Popsysze
2011-03-18 Sopot, Kiss Ass, godz. 22

Kiev Office
2011-03-18 Kartuzy, Szynk Tabaka, godz. 21

Asia i Koty, Joanna Kucharska
2011-03-08 Sopot, Papryka , godz. 20

Szelest Spadających Papierków
2011-03-04 Niemcy, Lipsk, Galeria D21 , godz. 20, wstęp 3€

Kiev Office
2011-02-25 Sopot, Kiss Ass , godz. 21

Mordy
2011-02-26 Gdańsk, Plama , godz. 20, wstęp 10zł

Asia i Koty
2011-01-22 Warszawa, Jaś i Małgosia, wstęp 10zł

Asia i Koty
2011-01-23 Toruń, Lizard King, godz. 20.00, wstęp 10zł

Kiev Office
2011-01-20 Gdańsk, CSW Łaźnia , godz. 19.30, wstęp wolny

Marla Cinger
2011-01-09, Gdynia, UCHO, WOŚP, godz. 22.00

SAM-SVEERG – Premiera płyty
2010-12-25 Gdańsk, GGOG new front, godz: 23:59

Asia i Koty
2010-12-26 Gdynia, Ucho, Metropolia jest Okey, godz. 17:30

Borys Kossakowski – Sunday Arkestra
2010-12-27 Gdańsk, Parlament, Metropolia jest Okey, godz. 21:25

Szelest Spadających Papierków
2010-12-28 Gdynia, Ucho, Metropolia jest Okey, godz. 18:55

Prawatt
2010-12-29 Sopot, Sfinks, Metropolia jest Okey, godz. 18:00

Datadisk
2010-12-29 Sopot, Sfinks, Metropolia jest Okey

Szelest Spadających Papierków
2010-12-05 Warszawa, Movin Closer festival, Powiększenie

Marla Cinger
2010-12-02 Słupsk, Artelier (Małe Granie Festival), godz. 20.00
2010-12-03 Darłowo, Bagatella (Małe Granie Festival), godz 20.00
2010-12-04 Gdynia, Ucho ( Z zespołem Hotel Kosmos), godz 19.00

Asia i Koty  + nasiono afterparty (premiera Folder „Hello” oraz Fight!Suzan „Viper’s Eye An Open Wound”)
2010-11-26 Gdańsk, Flisak 76, godz 20.00

Kiev Office
2010-10-28 Sopot, Versalka (Trash Disco Night), godz. 20.00
2010-10-30 Wejherowo, Fantomas (Z zespołem The Cuts), godz 20.00
2010-11-15 Gdynia, Ucho (Gdynia w Stereo day 1), godz. 18.00

Marla Cinger
2010-11-16 Gdynia, Ucho (Gdynia w Stereo day 2), godz 18.00

Asia i Koty
2010-11-20 Gdańsk, La Dolce Vita, Festiwal Narracje

Marla Cinger
2010-10-15 Litwa, Druskienniki, Club Širdele, godz. 21.00
2010-10-16 Litwa, Druskienniki, Plener, godz. 13.00
2010-10-17 Litwa, Wilno, Plener, godz. 15.00

Prawatt
2010-10-11 Katowice, Rondo Sztuki   + Jacaszek & Jachna
2010-10-12 Słowacja, Koszyce, Moon ride festival
2010-10-14 Kraków, Eszeweria + Jacaszek & Jachna

Asia i Koty – premiera EP !!!
2010-10-14 Gdańsk, Cafe Delfin , godz. 20.00, wstęp wolny

Marla Cinger
2010-10-05 Sopot, Papryka (Małe Granie Festival), godz. 19.00

Towary Zastępcze
2010-09-22 Gdańsk, Santa Fe Burito , godz. 20, wstęp wolny
2010-09-23 Gorzów Wlkp. Klub Magnat
2010-09-24 Berlin, Altes Finanzamt
2010-09-25 Leipzig, Kulturwarenfabrik

Marla Cinger
2010-09-25 Sopot, Paryka , godz. 20.00 / Z Jankiem Samołykiem

Prawatt
2010-09-16 Gdańsk, Festiwal Grassomania 2010, PDT – budynek dawnego Domu Towarowego „Neptun”

Asia i Koty & Bartłomiej Wołyniec & Shadowplay
2010-09-09 Sopot, Papryka , godz. 20.00

Asia i Koty
Szelest Spadających Papierków
2010-09-04 Gdańsk, Bufet (IS Wyspa)

Prawatt & Mirna Ray
2010-08-19 Berlin, Altes Finanzamt
2010-08-21 Szwajcaria, Aurigeno, Galleria Ursula Bovien
2010-08-25 Szwajcaria, Porto Ronco Beach Club
2010-08-28 Szwajcaria, Aurigeno, Tratoria Giovanetti

Prawatt
2010-08-22 Szwajcaria, Zurych, Binz (not confirmed)
2010-08-30 Niemcy, Lipsk, essential existence gallery

Popsysze
2010-08-13 Gdańsk, Santa Fe Burito , godz. 20, wstęp wolny

Folder
2010-07-20 Sopot , klub Papryka, z zespołem Gentelman!, godz. 20, wstęp 10zł

Prawatt & Mirna Ray
2010-08-03 Sopot, Papryka
2010-08-05 Kraków, Kawiarnia Naukowa
2010-08-07 Katowice, Off festival

Szelest Spadających Papierków
2010-08-06 Katowice, Off festival

Borys Kossakowski Sunday Arkestra
2010-08-07 Gdańsk, Santa Fe Burito , godz. 20, wstęp wolny

Kiev Office
2010-07-16 Mogilno , Magazyn GS, godz. 20.00 / Z zespołem The Jordy Warsaws
2010-07-17 Toruń , Lizard King , godz. 19.00 / Z zespołem Powieki

Borys Kossakowski
2010-07-04 Alter Space, Heineken Opener , Gdynia

Kiev Office
2010-07-01 Young Talents Stage, Heineken Opener , Gdynia

Kiev Office
2010-05-29 Słupsk, Motor Rock Pub , godz. 20.00 / Z zespołem Kolonia
2010-06-12 Olsztyn, Andergrant , godz. 20.00

Folder, Kiev Office
2010-05-28 Gdynia , Ucho, Odbudowa Jadłodajni, godz. 18.30

Kiev Office
2010-05-23 Gdynia, Blues Club, godz. 20.00

Folder
2010-05-22 Gdańsk, Plac Generała Maczka, Streetwaves godz. 17.30

Joanna Kuźma
2010-05-23 Gdańsk, Park Zielony (przy Akademii Medycznej), Streetwaves godz. 12.30

Nasiono All Stars (odwołane)
2010-05-22 pociąg SKM Gdańsk Gł – Gdynia Cisowa ( w ramach Streetwaves)

Borys Kossakowski
2010-05-15 Gdańsk, CSW Łaźnia , godz 19.00, wstęp wolny

Rinus Van Alebeek & Violet
2010-05-17 Sopot, Papryka , godz. 20.00 / support: Where is Marisol?, wstęp: 10zł

Kiev Office
2010-04-23 Gdańsk, Doki, godz. 20.00 / Z zespołem c4030 i Marakesh
2010-05-01 Sopot, Impreza Plenerowa, godz. 19.00

Karol Schwarz All Stars
2010-04-16 Lipsk D21 Kunstraum
2010-04-17 Berlin, Altes Finanzamt

Folder
2010-04-08 Gdańsk, Pub Doki

Nasiono Such Bloody Awful Poetry All Stars
2010-03-26 Gdańsk, Teatr Wybrzeże, Europejski Poeta Wolności – gala

Joanna Kuźma
2010-03-27 Warszawa, Dobra/Zła Karma, z zespołem Siupa

Kiev Office
2010-03-13 Rumia, Tawerna , godz. 20.00

Kiev Office, Folder
2010-03-10 Sopot, Papryka , godz. 20.00 / Koncert Dla Adasia

Kiev Office
2010-02-26, Gdańsk, Stacja De Luxe, godz. 20.00, wstęp wolny

Nasiono Jam w Spółdzielni
2010-01-21 Sopot, Spółdzielnia Literacka , godz. 20.00, wstęp wolny

Folder
2010-01-22 Warszawa, Stodoła , support przed Hey

Kiev Office
2010-01-23 Gdańsk , Centrum Stocznia Gdańska CSG, godz. 20.00

Kiev Office
2010-01-10 Gdynia, Ucho , Wośp, godz. 21.00

Szelest Spadających Papierków
2009-12-26 Sopot, Sfinks , Metropolia jest OK

Towary Zastępcze
2009-12-27 Sopot, Sfinks , Metropolia jest OK

Kiev Office
2009-12-27 Sopot, Sfinks , Metropolia jest OK

Karol Schwarz All Stars
2009-12-29 Gdańsk, Parlament , Metropolia jest OK

Towary Zastępcze
2009-11-26 Sopot, Spółdzielnia Literacka , godz.20
2009-12-03 Warszawa, Dobra Karma, godz. 20
2009-12-04 Lublin , godz. 20
2009-12-05 Kraków, Kawiarnia Naukowa , godz. 20

Folder
2009-12-04 Gdynia, Ucho , godz. 20 /  zespołem Hey

Kiev Office
2009-12-05 Gdynia, Ucho , godz. 20 /  zespołem Hey

Borys Kossakowski
2009-11-15 Gdańsk, CH Madison , godz 14

Prawatt
2009-11-07 8th Wroclaw Industrial Festival

Kiev Office
2009-11-07 Kikół, Dwie Mogiły , Godz 20.00 / z zespołem Kolonia (ODWOŁANY)

Karol Schwarz All Stars
2009-10-03 Sopot, Piaskownica godz. 20.00 – premiera płyty ‚Rozewie’
2009-10-14 Lublin, Soundbar , godz. 20.00
2009-10-15 Kraków, Kawiarnia Naukowa , godz. 20

Kiev Office
2009-10-02 Tczew, Tromba , Godz 20.00 / z zespołem The Lollipops

Towary Zastępcze
2009-09-25 Sokole k. Białegostoku, Dom Ludowy
2009-09-26 Suwałki, Parowozownia

Szelest Spadających Papierków
2009-09-25 Sopot, Sfinks – 7 Fląder Pop festiwal

Kiev Office
2009-08-28 Gdynia, Ucho, godz 20, wstęp 10zł – premiera płyty ‚Jest taka opcja’
2009-08-29 Bydgoszcz, Yakiza, Godz 20 / z zespołem c4030
2009-09-01 Pruszcz Gdański, Cytawa, Godz 20 / z zespołem Kolonia
2009-09-04 Wrocław, Wagon, Godz 19.00 / z zespołem c4030 i Non Camera
2009-09-05 Stronie Śląskie, Krajpa, Godz 19.00 /  z zespołem c4030 i Slow Burning System
2009-09-10 Olsztyn, Molotov Cafe , Godz 20.00 / z zespołem The Lollipops
2009-09-12 Kędzierzyn Koźle, Pazuzu, Godz 20.00 / z zespołem c4030
2009-09-15 Warszawa, Saturator , Godz 20.00 / z zespołem Jack Input
2009-09-19 Poznań, Brogans , Godz 20.00 / z zespołem c4030
2009-09-25 Słupsk, Motor Rock Pub , Godz 20.00 / z zespołem The Heist i Kolonia
2009-09-26 Rumia, Tawerna , Godz 20.00

Towary Zastępcze
2009-08-21 Gdańsk, CSW Łaźnia, godz. 19, wstęp wolny

Marla Cinger
2009-08-14 Sopot, Piaskownica

Karol Schwarz All Stars
2009-08-13 Sopot, Muzeum Sopotu, g. 20, wstęp wolny

Kiev Office
2009-07-12 Gdańsk, MTV Gdańsk Dźwiga Muzę Festiwal, Godz 17
2009-07-14 Sopot, Papryka,Godz 20 / z zespołem Sensorry

Szelest Spadających Papierków
2009-07-10 Gdańsk, CSW Łaźnia, godz. 18, wstęp wolny

Karol Schwarz All Stars & Silly Boyz in the Streetz
2009-07-07 Sopot, Papryka

Szelest Spadających Papierków
2009-07-04 Gdynia, Alter Space Heineken Open’er

Kiev Office
2009-05-28 Sopot, SPATiF
2009-06-04 Gdynia, Siouxie 10

Dub Zespół, Where is Marisol?
2009-06-05 Gdańsk, Plama

NASIONO SUNRISE:
Dub Zespół, Kiev Office, Folder…

2009-06-06 Sopot, Piaskownica

Kiev Office, Kciuk and the Fingers
2009-05-29 Gdańsk, Stacja Orunia

Kiev Office
2009-05-10 Gdynia, Ucho
2009-05-10 Gdańsk, Kwadratowa

Kiev Office
2009-03-19 Olsztyn, Molotov Cafe, Godz 20, Wstęp wolny
2009-03-21 Hel, U Marioli, Godz 19, z zespołem Diagnoza, wstęp 5 zł
2009-03-27 Słupsk, Artelier, Godz 20, Wstęp 5 zł
2009-03-29 Sopot, Papryka, Godz 20, z zespołem Rockaway, wstęp 10 zł
2009-04-17 Poznań, Brogans, Godz. 20, z zespołem Kolonia, wstęp wolny

NASIONO DAY
Prawatt, Kiev Office, Bartłomiej Wołyniec, Folder, Plon

2009-03-14 Gdańsk, klub Żak, godz. 20

Kciuk and  the Fingers
2009-02-28 Gdańsk, Patio ul. Dyrekcyjna 2/4, godz. 20

Folder / Bartłomiej Wołyniec
2009-03-03 Sopot, Papryka, godz. 20, wstęp 10zł 

Kiev Office
2009-03-01 Gdynia, Blues Club, godz 20, wstęp 7 zł
2009-03-05 Warszawa, Jadłodajnia Filozficzna, godz. 20, wstęp 10 zł
2009-03-07 Rumia, Tawerna, godz. 20, wstęp wolny

Bartłomiej Wołyniec (as Simon Finn’s support)
2009-03-05 Gdańsk, CSW Łaźnia, godz. 18, wstęp wolny

Folder / Bartłomiej Wołyniec
2009-02-06 Kikół, Dwie Mogiły, godz. 20, wstęp 8zł
2009-02-07 Kraków, Kawiarnia Naukowa, godz. 19, wstęp 10 zł
2009-02-08 Wrocław, CRK, godz. 20, wstęp 10zł
2009-02-09 Stronie śląskie, Krajpa, godz. 20, wstęp 7zł
2009-02-10 Warszawa, Hydrozagadka, godz. 20, wstęp 8zł
2009-02-12 Łódź, Studenckie Radio ŻAK, godz. 20, wejściówki dostępne w Radiu Żak
2009-02-13 Poznań, Brogans, godz. 20, z zespołami: Elephant Stone, Alien Autopsy, wstęp 5zł

Kciuk and the Fingers
2009-02-13 Gdańsk, klub Plama, godz. 20, wstęp 10zł

Kiev Office
2009-01-24 Gdynia, Ucho, Godz 19, z zespołem Freak of Nature, wstęp 15 zł

Szelest Spadających Papierków
2008-11-21 Gdańsk, Plama, godz 20

Prawatt & Mirna Ray [„Pasja” tour]
2008-10-31 Elbląg, Galera EL.
2008-11-07 Gdańsk, Plama.
2008-11-08 Wrocław, Centrum Reanimacji Kultury.
2008-11-10 Kraków, Kawiarnia Naukowa.
2008-11-11 Warszawa, Jadłodajnia Filozoficzna.
2008-11-12 Toruń, Piwnica Pod Aniołem.

Karol Schwarz All Stars
2008-08-01 Elbląg, Galeria EL, Festiwal VIRIDAGE – przestrzenie dźwięku
2008-08-08, Mysłowice, OFF Festiwal
2008-08-16 Młynki, Mlynstock Festiwal

Prawatt
2008-07-11 Gdańsk, Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia”
2008-03-01 Kartuzy, Szynk Tabaka