Szelest Spadających Papierków / L.IVE PLAMA

Nasiono 4/2009

02 12:24
15 7:51
23 12:26
35 14:15
49 8:15

total time: 55:10

ściągnij całą płytę (mp3, 320kbs)

 

Nigdy nie byłem wielkim fanem Szelestu. Ponadto idąc na ten koncert spodziewałem się, że będą to kolejne odgrzewane kotlety, kolejny niepotrzebny komback, bardziej okazja do spotkania starych znajomych niż usłyszenia ciekawej muzyki.
I tak poniekąd było: przyjaciele, wesoła atmosfera, uśmiechy, poklepywanie po plecach… jednak to co na scenie zaprezentował duet O. i S. czyli OeS, to nie było jakieś tam rzeźbienie w gównie, którym zalewają nas laptopowcy z lewa i prawa. To był prawdziwy i dojarzały Noise nRoll! Bardzo skupiony, konkretny strumień decybeli, czule tępiący zmysły. Bezlitosny soniczny wiatr co chwilę zmieniający kierunek dogonił nawet tego biednego psa, którego nikczemy właściciel zapewne siłą przyprowadził na ten muzyczny armageddon.

Samo nagranie z koncertu również świetnie smakuje. Nie dość , że dobra pamiątka, to słuchając często, można odnaleźć więcej muzycznych jagód w tym na pozór rozbabaranym cieście. I potwierdzają to zarówno fani Noisu jak i Ennio Morricone. 'L.ive Plama’ śmiało więc można polecić wszystkim, a początkującym fanom muzycznej destrukcji w szczególności.

DJK

Performers:

S-generator
O-gameboys
K-mp3 player

Recorded and mixed live by Karol Schwarz
Gdańsk, Plama, 2008-11-21