Trójbój Kaszubski 2017
15 July 2017
18:00
Gdańsk
WL4

Trójbój Kaszubski, czyli Zawody w Radykalnej Konsumpcji Używek Regionalnych przy akompaniamencie Wykonawców Niepowściągliwych

15 lipca / 18:00 (Sobota)
Miejsce: WL4 Przestrzeń Sztuki ul. Wiosny Ludów 4, Gdańsk
Wstęp: 30zł w dniu festiwalu, 25zł w przedsprzedaży (do 14go lipca) – kontakt: novorodkens@wp.pl lub 739 566 762

Wystąpią:
Ortalion (Psycho Trans), Świnka Halinka (Reggae SkaFolk), The Novorodkens (Catholic Disco Show), Sztigar Bonko (Silesian Hip Hop), Po Prostu (Szprada Punk), Hard Srom (Dr Hard Core & Joint Division), AAdonis(Stara Fala) oraz Rzëc Remusa (Kashuben Folk z Chmielna). Zapowiedziała się też grupa LUDOJAD (Funky Pedzio), która w osobie Generała Pablito wyraziła swój wstępny zapał (aczkolwiek na indywidualne zajęcie się żarem trójbojowej idei rywalizacji jej pozostałych członków rozjechanych za chlebem po zachodnio-pomorskim województwie przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać)

Czego się spodziewać?
Chłodnego browaru i ciepłej wódy. Radochy, głupawki, lubieżności i absurdu – bezlitośnie dozowanego, w zróżnicowanym muzycznym podkładzie.

Co zabrać?
Dobry humer, znajomków od dobrej zabawy, garść kasy i zapas energii wystarczający do wystartowania w zawodach, przetrwania całonocnej balangi.

Czym jest Trójbój?
Trójbój jest dyscypliną – kombinacją wysiłku fizyczno-mentalnego przeplatanego regularnym wtryskiem endorfiny.

Trójbój ma regionalny, kaszubski charakter – testuje wytrzymałość zawodników na oddziaływanie lokalnych używek podczas forsownego “biegu donikąd”.

W Trójboju może wystartować każdy, niezależnie od tego czy ma jaja czy jajniki – w Trójboju liczą się nie tylko wyniki, ale sam fakt powzięcia decyzji o starcie.

Walczycie o honor, splendor i zaszczyty, ale żadne zaangażowanie nie pozostanie bez materialnej nagrody – jak zwykle dla startujących przygotowaliśmy atrakcyjne wygrane – więcej szczegółów wkrótce.

Wszystkich ludzi poszukujących, ale i tych ustabilizowanych, którzy już znaleźli i chcieliby się podzielić – serdecznie zapraszamy!!!! 🙂

Imprezę poprowadzi weteran trójmiejskiej Sceny Nienamacalnej: Dariusz Brzóska Brzóskiewicz. Przerwy na podłączanie kabli wypełnią/urozmaicą: Dj Szneptuch i DJ Kurwa.

Uwaga! Impreza z cyklu: „Najeb Się i Wróć do Domu” – przeznaczona tylko dla osób dojrzałych płciowo i emocjonalnie. Absolutny zakaz wstępu dla osób niepełnoletnich!!!

Sponsorzy: CZEKAMY NA PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY! 🙂