PPE4 ft Mark Gardener / VIDEO – CAŁY KONCERT

Mamy przyjemność udostępnić całemu światu CAŁY KONCERT Pure Phase Ensemble 4 feat Mark Gardener zarejestrowany podczas festiwalu SpaceFest! w Gdańsku w 2014. Wcześniej wydaliśmy płytę koncertową z tym materiałem (http://nasiono.net/album/pure-phase-ensemble-4-live-at-spacefest), ale jest on tak dobry, że postanowiliśmy iść na całość i podzielić się też wersją wideo. 🙂

W składzie PPE4 zagrali:

Mark Gardener (Musical Director, Ride) – voice, guitar
Ray Dickaty (Musical Director) – saxophone, flute, korg monotribe
Jacek Rezner (Wilga) – drums
Kamil Hordyniec (Wilga) – bass
Michał Pydo (Hatifnats) – voice, guitar
Michał ‚Kostek’ Stolc (Cisza nocna) – synths, backing vocals
Karol Schwarz (KSAS) – guitar, voice, korg monotribe, phase
 

Pure Phase Ensemble 4 to międzynarodowy, shoegaze’owy kolektyw instrumentalny stworzony specjalnie na potrzeby festiwalu SpaceFest! Grupa muzyków z Polski i zagranicy spotkała się na warsztatach w CSW Łaźnia na początku grudnia 2014, aby wspólnie stworzyć materiał muzyczny, który następnie został zaprezentowany publiczności na koncercie podczas festiwalu. Materiał wykonany na żywo został zarejestrowany, a następnie opublikowany na płycie CD. Głównym prowadzącym tej edycji był Mark Gardener, wokalista i gitarzysta legendarnej grupy Ride. Podobnie jak w latach poprzednich, program warsztatów był koordynowany i współtworzony przez słynnego saksofonistę Raya Dickaty (ex-Spiritualized) oraz trójmiejskiego muzyka Karola Schwarz (KSAS) kierującego wydawnictwem Nasiono Records.
 

Uwaga, zespół wystąpi w tym składzie ponownie. Jeszcze nie możemy zdradzić gdzie i kiedy, ale już możemy się cieszyć tą informacją. Więcej szczegółów niebawem!