Warsztaty Piosenki Kulturystycznej

DATA: 15-17 września 2017
MIEJSCE: Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, Gdańsk, ul. Jaskółcza 1
ZAPISY: ppk@nasiono.net
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/112342276121594

Siła i wrażliwość. Wiersze i siłownia. Udowodnijmy iż siła mięśni równa się sile wyobraźni, która drzemie w każdym z nas!

Podczas 3-dniowych warsztatów będzie można stworzyć swoją własną piosenkę o kulturze fizycznej : Hip-Hop, Rock, Reggae, Poezja Śpiewana – każdy gatunek dozwolony!

Zapraszamy zarówno bywalców siłowni jak i początkujących muzyków w wieku od 15 do 25 lat. Każdy będzie miał do dyspozycji komputer z odpowiednim oprogramowaniem.

Można też wziąć instrument. Na koniec warsztatów będzie możliwość zaprezentowania piosenki na żywo podczas koncertu finałowego. Powstanie jedyna w swoim rodzaju symbioza sportu, muzyki i świetnej zabawy! Zrobimy hałas!

Warsztaty odbędą się w ramach Projektu Poezja Kulturystyczna realizowanego przez Stowarzyszenie Nasiono. Projekt dofinansowano ze środków Miasta Gdańska. Warsztaty poprowadzą trójmiejscy muzycy Karol Schwarz i Michał Miegoń

/Warsztaty kierowane są dla młodzieży i osób w wieku 15-25 lat, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców dzielnic Dolne Miasto, Orunia, Przeróbka, Stogi./

Sprawdź czym jest Poezja Kulturystyczna : ->

* https://www.youtube.com/watch?v=_wDf_OW9Zs8
* https://www.youtube.com/watch?v=i407vNcksaE