Nabór na warsztaty Pure Phase Ensemble 7

„Spróbujemy wymyślić muzykę od nowa i oczywiście nam się nie uda, ale może przy tej okazji powstanie coś ciekawego” – zapowiada Maciej Cieślak.

Chcesz zagrać z Maciejem Cieślakiem w Pure Phase Ensemble? Napisz do nas*!
Na zgłoszenia czekamy do 15 października.
Ponadto w zespole zagrają:
Michał Gos – perkusja
Karol Schwarz – gitara basowa.

termin warsztatów: 27-30 listopada. CEA Łaźnia, Gdańsk Nowy Port.
termin koncertu: 2 grudnia, Klub B90, Gdańsk Stocznia

Pure Phase Ensemble to międzynarodowy kolektyw instrumentalny stworzony w ramach festiwalu SpaceFest! Każdego roku skład zespołu jest modyfikowany, w zależności od wizji artystycznej prowadzącego. Do udziału w 5-dniowych warsztatach zapraszamy zarówno doświadczonych artystów, jak i młodych, dobrze rokujących muzyków, którzy dopiero rozpoczynają karierę. Warsztaty służą międzypokoleniowej integracji, wymianie doświadczeń – i za każdym razem owocują niepowtarzalnym materiałem muzycznym.
Tym razem głównym prowadzącym będzie Maciej Cieślak z legendarnego zespołu Ścianka. Na perkusji zagra Michał Gos (Oczi Cziorne, Lonker See, Band_A) – jedna z najciekawszych postaci trójmiejskiej sceny niezależnej. W składzie nie zabraknie też Karola Schwarz (7faz, KSAS) z Nasiono Records, który od samego początku dba o muzyczną spójność projektu PPE. Efekty pracy zespołu usłyszymy na koncercie 2 grudnia w klubie B90, a występ zostanie zarejestrowany i wydany na płycie w 2018 roku.

FORMULARZ: http://spacefest.pl/temp/PPE7_formularz.rtf
PLAN I ZASADY GRY: http://spacefest.pl/temp/PPE7_schedule_rules.rtf

*adres znajdziesz w formularzu